PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123376}

Chłód

Frozen
6,1 64
oceny
6,1 10 1 64
Chłód
powrót do forum filmu Chłód

Minęło 2 lata od tajemniczego zniknięcia starszej siostry Kath Swarbrick, Annie, ale Kath nadal męczy potrzeba rozwikłania tego, co się stało. Kiedy policyjne śledztwo zostaje zakończone, Kath kontynuuje poszukiwania na własna rękę. Jej poszukiwania pozostają bezowocne dopóki nie kradnie materiału nagraniowego CCTV, na którym była jej siostra ostatniego dnia życia. Odwiedzając miejsce gdzie Annie została sfilmowana, Kath nabiera przekonania, iż znalazła przejście do innej rzeczywistości i przez to przejście próbuje jej coś przekazać. Może wskazówkę? Lub ostrzeżenie? Bliscy Kath są sceptycznie nastawieni. Zaczynają sie zastanawiać nad zdrowiem psychicznym Kath, proszą ją, aby przestała szukać. Ale czy Kath rzeczywiście znalazła drogę dostępu do życia pozagrobowego? A może natknęła się na niebezpieczną prawdę?

wake_the_dead

Widziałeś moze ten film? Warto go obejrzeć?

sever

Nie, nie widziałAM :)

wake_the_dead

Skąd więc opis ściągnęłaś? ;)

wmbco

Przecież żeby wkleić opis dla innych nie musiałam go ogladać. Przetłumaczyłam z imdb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones