PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 704
oceny
6,5 10 1 70704
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

:o yyyyyy?

ocenił(a) film na 8

do końca filmu przekonana byłam że gra w nim Keira Knightley ...:o

ocenił(a) film na 7
xxkholxx

nawet jej nie przypominała. :)

ocenił(a) film na 6
xxkholxx

ja wiedziałam, że Keira tam nie gra, ale faktycznie-
czasem Angelika ją przypominała.

ocenił(a) film na 8
ka2ro7li9na

Też na początku myślałam, że to Keira

ocenił(a) film na 7
xxkholxx

No dajcie spokój, przecież ona nawet niepodobna:P
Ja to bym się w życiu nie kapnęła, kto gra braci, jakbym wcześniej nie przeczytała:)

ocenił(a) film na 7
xxkholxx

ja tez!
<za krotki>
<za krotki>
<ciagle za krotki?>

ocenił(a) film na 5
xxkholxx

to jest nic- ja do napisów końcowych byłam przekonana że Jacoba grał Sean Astin (grubiutki Sam z Władcy Pierścieni) i przez cały czas zastanawiałam się jakim cudem nabrał on nagle takich umiejętności aktorskich :P

użytkownik usunięty
lady_of_the_flowers_1891

Przecież we władcy grał świetnie. Niewyobrażam sobie nikogo innego w tej roli

ocenił(a) film na 6
xxkholxx

Też przez pierwszych kilka scen z jej udziałem myślałam że to Keira, dość podobna na pierwszy rzut oka. Obejrzałam dla Heatha, który z kolei nie był do siebie zbytnio podobny i tu się trochę rozczarowałam. Film dosyć słaby, gra aktorska nie była na najwyższym poziomie (ale i tak to jedyne co mi przypadło do gustu), efekty cienizna, fabuła też może rozczarować, ogólnie rzec biorąc spodziewałam się czegoś lepszego.

I jeszcze kilka słów o Samie z LOTRa - wg mnie postać genialna, odpowiedni aktor na odpowiednim miejscu!

ocenił(a) film na 8
xxkholxx

Właśnie obejrzałam, rzeczywiście w jednym momencie wyglądała jak Keira, w grobie na sekundę przed obudzeniem, po obudzeniu już nie;)

ocenił(a) film na 7
Marikanessa

Mi tam Angelika z początku przypominała Izabele Scorupco ;D

ocenił(a) film na 5
xxkholxx

Na początku jest podobna,zdecydowanie, więc może kojarzyć się z Keirą, ale po 5-10minutach ja już zauważyłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones