PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 712
ocen
6,5 10 1 70712
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

Ja bardzo lubię i dlatego uwielbiam Gilliama i jego filmy. Bardzo podoba mi się baśniowy klimat osadzony w czasach rzeczywistych i do tego z przymrużeniem oka;) Dla mnie film genialny, ale to kwestia specyficznego gustu.

ocenił(a) film na 10
Alighieri

wspaniały film. To jeden z tych dzieł, które najlepiej oglądać w dobrym kinie :D

ocenił(a) film na 10
Alighieri

o tak, zgadzam się z wami;) kocham baśnie i fantasy a ten filmk jest super:D

użytkownik usunięty
Magnolia21

Podobał mi się przede wszystkim niesamowity nastrój: scenografia, muzyka, stroje, to wszystko budowało wspaniałą atomsferę. Bezapelacyjnie świetny Heath Ledger (oglądałam film jeszcze zanim ten aktor umarł, więc żeby nie było - nie jestem jedną z tych fanek z opoźnionym zapłonem :P), zresztą jego "brat" też niegorszy. Nawet Monica Bellucci spodobała mi się jako królowa, chociaż na co dzięń nie mogę jej znieść (moniki, nie królowej ;)). Na pewno nie jest to żaden horror i nie mogę zrozumieć, czemu niektórzy nazywają Braci "mało inteligentnym horrorem".

ocenił(a) film na 7

Dosyć dawno oglądałam ale z tego co pamiętam bardzo mi się podobał i był bardzo fajny. Zgadzam się z autorem trzeba lubić baśnie i fantazję żeby go polubić. Ocenie jak go sobie obejrze jeszcze raz ale ocena będzie napewno wysoka.

Jako "fanka z opóźnionym zapłonem" wg Twojej nomenklatury, film obejrzałam dla Ledgera. Nawet dwa razy. Fajny, śmieszny, zdecydowanie nie horror. I nie tylko Ledger gra w nim dobrze. Zgadza się, że Ci, którzy nie lubią specyficznego klimatu filmów T.Gilliama nie polubią go, prawdopodobnie, tak samo , jak Imaginarium.

Alighieri

Uwielbiam basnie i fantazje, ale ten film wcale nie byl dobry - byl nudny, ciagnacy, niespojny... naprawde zawiodlem sie ogromnie.
Jedyna scena, ktora byla interesujaca, to walka dwoch olbrzymow - taki banal, a bierze gore w filmie...
Tylko za ta scene "az" 3/10.

ocenił(a) film na 9
rafkulak

???
W którym momencie widziałeś tam walkę dwóch olbrzymów?

radan

oj jak dobrze, ze to napisales!

oczywiscie pomylilem filmy, przepraszam za pomylke :P

a moj komentarz odnosil sie do ligi niezwyklych dzentelmenow

jeszcze raz przepraszam za gafe :P

ocenił(a) film na 8
Alighieri

Tak, tak! Dlatego właśnie spodobał mi się ten film. Uwielbiam, baśnie, bajki, sama również czasami coś tworzę ;). Film 'Nieustraszni...' przeniósł mnie jeszcze raz do świata wyobraźni. Brawa dla Gilliama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones