PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 704
oceny
6,5 10 1 70704
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

1/10

ocenił(a) film na 1

Nie przepadam za takim humorem jak np. zmielenie kociaka - to już kwestia gustu. Nie polecam.

ocenił(a) film na 7
sweeneybarrette

Jak się doda lubczyk to i kot nieżle smakuje. film mogl byc lepszy ale producenci naciskali. 7.10.

ocenił(a) film na 3
stasiulubczyk

3/10
jak dla mnie strata czasu nie ten klimat poprostu

sweeneybarrette

Ta z kotkiem to jest najgorsza scena jaka widzialam od lat w filmie.

użytkownik usunięty
sweeneybarrette

Aż taka tragedia żeby 1 stawiać? Ja tam rezerwuję takie oceny dla HSMów.

sweeneybarrette

O co chodzi z tą sceną, jak to wyglądało? Bo nie wiem, czy oglądać...

ally_lp

mniej więcej tak : facet kopnął kotka, kotek poleciał i po kotku.

ocenił(a) film na 6
sweeneybarrette

To obejrzyj sobie "Yyyyyrek!(...)" albo "Gulczas, a jak myślisz?"...Ciekawe, co tam wystawisz. Po co oglądasz takie filmy, jak nie lubisz? 1 można wystawić bez oglądania...

ocenił(a) film na 8
sweeneybarrette

O czym Wy ludzie mówicie. Jak Was czytam, to mam wrażenie, że to dyskusja ślepych o kolorach. Widzicie tylko kopniętego kota, który ginie. Można wręcz odnieść wrażenie, że to był głupi żart w stylu American Pie. A że jest to pewne przedstawienie postaci, że postać celowo kota nie kopie, tylko że jest to efekt lękliwości chwilę po napuszaniu się, to już nie widzicie. Filmie jest bogaty wizualnie, świetnie technicznie zrobiony, dobrze zagrany i jest festiwalem Gilliamowskiej wyobraźni, ale co poniektórzy widza tylko kopnięcie kotka i dają 1. Ręce opadają jakie beztalencie próbują się autorytarnie wypowiadać o kinie. Żałość i bieda.

ocenił(a) film na 7
KarolZet

Film rzeczywiście na Początku mógłby być bardziej wciągający.. ale potem akcja się rozkręca. Film podoba mi się ze względu na klimat, jest on bardzo specyficzny i taki sam jak papierowych wersjach opowiadań Braci Grimm. I rzeczywiście trzeba lubić taki klimat ....
7/10

ocenił(a) film na 7
BBC

5/10 wiecej nie moge dac

ocenił(a) film na 6
BBC

zdecydowanie lubię taki klimat ale film był dosyć słaby, szczególnie jeśli chodzi o przedstawienie tego całego baśniowego świata, lipne efekty, no i fabuła strasznie utykała. naprawdę spodziewałam się czegoś dobrego, może dlatego jestem teraz rozczarowana i zaniżam trochę ocenę? daję 6

ocenił(a) film na 9
sweeneybarrette

Zmielenie kociaka to najśmieszniejsze co może być.

sweeneybarrette

Scena z kociakiem to 2 sekundy, trochę za mało żeby oceniać cały film.

ocenił(a) film na 8
sweeneybarrette

To raczej nie miało być śmieszne, film zawiera wyraźne sceny grozy - więc?

ocenił(a) film na 8
sweeneybarrette

Zmielenie kociaka było boskie...

ocenił(a) film na 4
sweeneybarrette

Film słaby.
Na początku było jeszcze jakoś, a potem coraz to gorsze efekty specjalne i sceny, typu konia zjadającego dziecko.

użytkownik usunięty
Agie

w ktorym momencie bylo to mielenie kota? ;d

ocenił(a) film na 8
sweeneybarrette

Poza kilkoma scenami był nawet wart uwagi ,ale nie przedstawiał baśniowego świata ,raczej fantasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones