PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 704
oceny
6,5 10 1 70704
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 7

Widziałam film chyba już trzy raz, a nadal nim się zachwycam :) fabuła porywająca, niezwykłe efekty, komizm w typowym stylu dla Pythonów. film naprawdę warty polecenia 8/10 :) zachęcam - szczególnie tych którym za pierwszym razem może się nie podobał.

ocenił(a) film na 3
martha_m

Chyba dwa różne filmy oglądaliśmy... fabuła skończyła się praktycznie po 20 minutach, efekty słabiutkie (szczególnie ten wilk), komizm na żenującym poziomie... co mogę dodać? Może nienajlepszą grę aktorów.
Ogólnie film na którym po 30 minutach tylko zerkam ile zostało do końca nie otrzyma nic ponad 3/10.

ocenił(a) film na 8
martha_m

Jako miłośniczka filmów Monty Pythona nie mogę powiedzieć ,ż eten film był zły. Z pewnością nie był to najlepszy film MP ,ale był całkiem całkiem.


Efekty nie są jakieś super ,ale sam film całkiem fajny i całkowicie do obejrzenia.

ocenił(a) film na 6
Kentucky_2

To ja wypośrodkuję ;) Dla mnie niezły ze względu na kilka smaczków, jednak jako całość zbyt chaotyczny i miejscami przerysowany (nawet jak na taką konwencję). Szczegółów przytaczał nie będę, bo ich nie pamiętam (tylko ogólne wrażenia), a do filmu juz na pewno nie wrócę.

martha_m

Ja uważam że było OK, szczególnie Peter Stormare i Ledger byli świetni w swoich rolach.
Do tego filmu trzeba podejść jak do ciekawostki, powrotu do dziecinstwa :)
Dla mnie 8,5/10

ocenił(a) film na 6
mesgerdigantka

Bardzo dobra rola Ledger'a, przepiekna Belluci i Damon przedstawiony w koncu nie jako Bourne. Film nawet nawet jesli ktos lubi bajki.
Koncowka filmu mnie zdzwila - dlaczego Angelika zostala schwytana? Przeciez krew miala byc pobrana z dziewczynek do lat 12...wyraźnie bylo powiedziane.
Czasami zbyt chaotyczny, ale na pewno nie zasluguje na ocene 2/10... bez przesady, taka ocena nalezy sie np. Pile lub Egzorcyscie moim zdaniem.

martha_m

A wiecie może, czy istnieje wersja napisana przez braci Grimm o tych 12 dziewczynkach? Jak tak to jaki ma tytuł?

ocenił(a) film na 8
martha_m

Film mi się b. podobał, uwielbiam takie klimaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones