PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 704
oceny
6,5 10 1 70704
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

Dobijcie mnie!!

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj ten film leciał w telewizji, ale nie mogłam go obejrzeć więc prosiłam tatę, żeby mi nagrał. Gdy wróciłam i chciałam obejrzeć okazało się, że nic się nie nagrało !!!!!!!!!
Tylko wziąć i zawisnąć z żyrandola!

ocenił(a) film na 6
lucysia7

Nieustraszeni bracia Grimm Ale Kino! 15:15 niedziela, 24 października 2010
Nieustraszeni bracia Grimm Ale Kino! 13:25 czwartek, 28 października 2010

lucysia7

no tak, przegapilas film, ktory mozna kupic w kazdym sklepie i bd powtarzany gdzies tak z 7 razy dziennie do konca tygodnia, tez bym rozpaczal

ocenił(a) film na 9
de_niro_fan_500

wybacz, jestem niedoinformowana i niegdysiejsza ;p a teraz gdzie bym mogla oglądnąć? bo kupować nie widzę sensu, skoro chce tylko raz ;]

ocenił(a) film na 8
maawi

Jak to gdzie? W internecie. Na kazdym portalu z filmami online jest....

lucysia7

Ja zawisne z żyrandola bo oglądałem te badziewie. 4/10 dałem jedynie ze względu na ś.p. Ledgera za Jokera a w czasie oglądania zacząłem na psp pykać tak mnie ta żenada znudziła. To byłu nie całe 2 godziny a czułem jakbym oglądał 5, a efekty to w latach 80 lesze były, pomijam już fakt że srednio znosze Damona.

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

To może się chociaż naucz na klawiaturze pisać. Żenada to jednocześnie oglądać film i grać przy użyciu konsoli, a potem chrzanić, że się nie podobało.

dlaczegojaa

W czym masz problem?? Moze ze soba. Nie podobał mi sie tak jak "Tempest" z Helen Mirren

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

Nie będę się trudzić co by odpowiadać na ten rzeczowy post powyżej. Postaraj się skupić mózgownicę to może dojdziesz do tego w czym problem.

dlaczegojaa

Wiem w czym problem, że śmieszysz mnie zbyt mocno i nie mogę się skupić tak jak trzeba.

ocenił(a) film na 8
Mateo_SF

To uważaj żebyś się ze śmiechu nie zmoczył. Jeśli nie rozumiesz (nadal) to wyjaśnię, że granie na psp w trakcie filmu jest jak wyjście z kina w połowie seansu. Jeśli ktoś tak robi nie powinien potem mówić, że film mu się nie podobał. Czaisz w końcu? Na tym zakończmy tę śmieszną pyskówkę, w którą niestety się wdałam. A swoje przytyki stosuj wobec osobników w twoim wieku i w adekwatnej sytuacji.

dlaczegojaa

Mam 26 lat kobieto, chyba nie doczytałaś z tym graniem, zacząłem grać dużo po połowie filmu kątem oka ogladajac dalej, po prostu film był chu...owy a skoro mam coś ocenić to musze to zmęczyć do końca. Tobie jak się podobał to ok, przecież Cię nie obrażam a pisze że film był słaby. A zmoczyć to się mogę jak swoje nagie zdjęcie wstawisz do Avatara:*

ocenił(a) film na 9
Mateo_SF

A czemu wyskoczyłeś mi z tym Damonem?
Poza tym ja dałam 3 punkty więcej, również dla Heatha. Mam do niego sentyment i każdy film z jego udziałem oceniam nie do końca obiektywnie :P
Przykro mi, że Ci się nie podobał.

ocenił(a) film na 4
lucysia7

w w w . d a r m o w e f i l m y . e u zwyczajne bezpłatne logowanie, potem pobieranie za darmo, tam jest ten film

ocenił(a) film na 9
krasula_1

Dzięki :P już widziałam na Ale Kino :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones