PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 712
ocen
6,5 10 1 70712
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

Obejrzałem ten film na jedynce. Lubię fantasy ale film nie przypadł mi do gustu. Zby dużo było w nim chaosu. Nie umiałem się skupić na fabule. Plusem filmu była strona wizualna, efekty techniczne. Podobała mi się muzyka. Jednak to za mało do wystawienia wysokiej oceny. 5/10

ocenił(a) film na 7
galladorn

a moim zdaniem film bardzo sympatyczny. baśniowy klimat, świetna gra aktorska. Trochę zwariowany, ale przecież o to chodziło ;)

ocenił(a) film na 5
Sol89

Musiałbym go obejrzeć jeszcze raz żeby się do niego przekonać. Koniecznie na DVD a nie w TV żeby móc zatrzymać film kiedy żona ma coś do powiedzenia:). Przyznam szczerze, ze okoliczności do obejrzenia tego filmu nie były najbardziej sprzyjające.

galladorn

Mimo wszystko myślę, że po ponownym obejrzeniu, nawet w spokoju i skupieniu, będziesz miał podobne odczucia :)

ocenił(a) film na 5
R_E_B_E_L

Tego się obawiam ale dam jeszcze jedną szansę Braciom Grimm jesli nadarzy się okazja. Podobnie miałem po obejrzeniu "Masz wiadomość" i "Czarownic z Eastwick". Czasami film ma coś takiego w sobie, ze trudno skupić na nim uwagę, robisz w międzyczasie inne rzeczy i przelatujesz obok niego.

ocenił(a) film na 7
galladorn

Nie podobało Ci się "Masz wiadomość"?

ocenił(a) film na 5
Sol89

Nie za bardzo. Bez emocji, tak jakbym jadł kaszę gryczaną.

ocenił(a) film na 7
galladorn

moim zdaniem to jedna z najlepszych amerykańskich komedii romantycznych ;)

ocenił(a) film na 5
Sol89

Może... jeżeli tak, to mogę stwierdzić, że nie przepadam za amerykańskimi komediami romantycznymi

ocenił(a) film na 7
galladorn

bywa i tak ;)

galladorn

Dokładnie tak jak piszesz był zbyt chaotyczny, w pewnym momencie zaczął mnie nużyć tak, że prawie zasnęłam, gra Bellucci wyjątkowo mi się podobała. Za stronę wizualną 6 się należy, resztę potrzebną do oceny prawdopodobnie oglądałam z przymrużeniem oka ;) Kiedyś jeszcze raz go obejrzę.

ocenił(a) film na 5
k0chanka

Ja również zamierzam go jeszcze raz obejrzeć ale raczej nieprędko. Jeśli chodzi o Monicę Belucci to polecam Malenę. Nie wiem czy widziałaś Aniu ale to film z bardzo zbliżonym klimatem do Cinema Paradiso. Tego samego reżysera zresztą - Giuseppe Tornatore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones