PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 694
oceny
6,5 10 1 70694
5,9 19
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

Niestety słabo.

ocenił(a) film na 3

Pewnie zjawi się zaraz kilka osób świeżo po filmie by wymienić się opiniami na gorąco więc
zacznę... Ja niestety dałem się przekonać do poświecenia temu filmowi tych 2h ze względu
na aktorów - co często mi się zdarza, bo liczę że nawet słabą reżyserię itp mogą nadrobić
własnie postacie ale niestety tym razem porażka i zmarnowany czas. Pomysł może byłby
dobry ale po prostu tandetnie nakręcony ten film. Początek w miarę ciekawy - potem jest
tylko gorzej. Jestem pewny że dało się z tego zrobić o wiele ciekawsze, może trochę
mroczniejszy film. Niestety był on nie ciekawy, nie wciągnął mnie w swoją historię a zdjęcia...
szkoda gadać.

ocenił(a) film na 6
adrianv91

podpisuje się pod tym. taki lajcik, no niby fajne, lekkie kino, ale jakoś widziałem już 3 raz i mnie nie ruszyło aż tak. no ale mozna obejrzec.

ocenił(a) film na 8
adrianv91

powiem tylko tyle Terry Gilliam, każdy film tego pana jest w zasadzie tak samo porąbany, kto uwielbia ten rodzaj kina da co najmniej 8/10 bo wszystkie jego filmy są właściwie na tym samym poziomie, reszta nigdy nie zrozumie takiego kina

ocenił(a) film na 7
_mosquito_

Mnie się podobał!!! Lubię filmy, w których ciemna i jasna strona mocy funkcjonuje jako dychotomia dwóch sił walczących o przejęcie władzy nad światem, a równocześnie widz może się poczuć jak uwięziony w schizofrenicznej wyobraźni, w której "drzewa na kółkach lub na szynach " to wcale nie jest duży koszt, a nawet gdyby się takim okazał, to przecież wszystko można odkupić "pocałunkiem prawdziwej miłości".

ocenił(a) film na 3
_mosquito_

Brazil albo 12 Małp były na wyższym poziomie. I nie, nie rozumiem takiego kina, a dokładniej sensu kręcenia filmów na poziomie "Braci Grimm".

Shalafi

Obejrzałem dziś drugi raz i oczywiście nie było takiego wrażenia jak za pierwszym i w sumie trudno mi wystawić teraz ocenę,więc tego nie zrobię.Nie wiem co tu jest do nie-rozumienia ,kino rozrywkowe na niezłym poziomie nie wymagające głębszej interpretacji.Podobał mi się taki miał być ale trzeci raz nie obejrzę chyba że za jakieś 10 lat:p

ocenił(a) film na 7
adrianv91

Film trzeba obejrzeć późnym wieczorem, wtedy czuć taki fajny klimat. Daje 7/10 właśnie za ten specyficzny klimat.

JoKeR7991

Ja stosuję godzinę około 23:00 plus słuchawki na uszy,polecam...:)

ocenił(a) film na 3
adrianv91

Dokładnie, nudny i nie ciekawy a jak dla mnie nawet jakiś męczący...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones