PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 712
ocen
6,5 10 1 70712
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

To, co najbardziej urzekło mnie w tym filmie, to oprawa wizualna. Ujęcia przedstawiające krajobrazy miały w sobie pewien bajkowy klimat.
Film niewątpliwie potrafi przykuć uwagę, momentami baśniowy, chwilami śmieszny (łącznie z elementami parodii) z dość wartką akcją i niezłymi dialogami. Oczywiście należy sobie zadać pytanie, czego oczekuje się po takim filmie. Ja poszedłem nie czytając żadnej recenzji, ani nawet pobieżnego opisu. I z przyjemnością obejrzałem braci Grimm. Jako czysta rozrywka spełnia swoje zadanie. I nie zgadzam się, że wystarczy obejrzeć go na komputerze – tam straci swój największy moim zdaniem atut – obraz! (oczywiście nie całkowicie, nie miałem tu na myśli sprowadzenia go do postaci audycji radiowej;))
Na koniec dodam tylko, że mam nadzieję, iż ten film nie obrzydził mi za bardzo Monici Bellucci;)
A najważniejsze, że jak w każdej szanującej się bajce, (prawie) wszyscy żyli długo i szczęśliwie:)

ocenił(a) film na 8
Metacom_2

"well, or maybe not..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones