PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 704
oceny
6,5 10 1 70704
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

ja osobiście wolę Willa- i wcale nie jestem fanką Damona. po prostu wolę zazwyczaj postacie bardziej...hmm... cyniczne;]

ocenił(a) film na 7
pantalajmon

ha ha a ja wolę Jake'a ;) fakt, Damon był cyniczny i w ogóle fajny, ale Jake miał taki marzycielsko-walnięto-dziwny charakter, co mi bardziej pasowało :P oczywiście obaj bracia byli świetni. Jak to bracia ;D

Alklossien

Ja nie pojmuję jak mogli w tym filmie tak idiotycznie zakończyć wątek z traperką. jak dla mnie to mogłaby się normalnie zdecydować...

ocenił(a) film na 10
pantalajmon

Ja wybieram okularnika :) A z traperką dobrze się wątek zakończył bo Grimmowie tworzą najlepszą parę :p Razem są rewelacyjni ;D

ocenił(a) film na 7
agnieszka_2

no w końcu są braćmi, a braci razem zawsze są the best;)

ocenił(a) film na 7
pantalajmon

Tak tak, bracia sa ost. w modzie ;). Obaj dali rade, w koncu osobno, kazdy stracilby polowe uroku.

Moze w drugiej czesci jeden zostanie prezydentem. a drugi szefem partii :)?

ocenił(a) film na 6
pantalajmon

kto jest lepszy flip czy flap. Puknij się w ten pusty czerep.

ocenił(a) film na 7
Aldon

cóz, zachacza to niebezpiecznie o polityke, ale spytam: co by było jakby zrobić nowe przygody kaczora donalda "kaczor w żelaznej masce" o ukrywanym bliżniaku kaczora;) ?

pantalajmon

zaskoczę Cię: nie wiem, czy oglądałeś przygody siostrzeńców Sknerusa McKwacza (wnioskuję, że raczej nie), ale był tam jeden odcinek (co prawda to nie Donald miał brata bliźniaka:)), który nosił dokładnie taki tytuł "Kaczor w żelaznej masce". Bliźniakiem w masce był przyjaciel Sknerusa:)
to tak poza tematem;) obaj świetni, nie potrafiłabym wybrać:)

ocenił(a) film na 9
godziasia

lepszy był jake taki ekscentryczny troche ...........

pantalajmon

Ja też wole Williama xD

jest przystojniejszy i świetnie zagrał swoją rolę...

ocenił(a) film na 10
allefajnie

,,,,,,,,,,ja wole Jake'a był słodki :),,,,,,,,,,,,,

użytkownik usunięty
pantalajmon

Trudno powiedzieć że tak powiem :P Obaj mi się podobają... który z nich lepszy to nie wiem... ja bym wzięła obydwu jakby się dało :P

ocenił(a) film na 8

Jacob.

Ale szczerze- caly czas dopingowalam krolowej :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones